...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Jackowski Sp. z o.o., materiał promocyjny

Sveba Connect – przepis na sukces dla sieci sklepów i piekarni

Sveba Dahlen specjalizuje się w budowie pieców od 1948 roku, jest jednym z największych producentów na świecie. W najnowszej ofercie firmy Jackowski, wyłącznego dystrybutora Sveba Dahlen w Polsce, znajdziemy odpowiedź na pytanie, jak w nowoczesny sposób, zdalnie kontrolować wypiek i pracę pieców Sveba Dahlen z kilku punktów.

Służy do tego Sveba Connect – serwis stworzony z myślą o zarządzaniu sieciami piekarni i sklepów.

Przy pomocy mobilnych urządzeń, takich jak laptop, smartfon czy tablet, Sveba Connect umożliwia zdalne sprawdzanie m.in.: przebiegu pracy pieca, typu aktualnie wypiekanych produktów, wykorzystywanego przepisu, zużycia energii elektrycznej czy usterki pie ca. Pozwala także monitorować konkret ny czas otwarcia i zamknięcia drzwi pieca, podgląd zadanych temperatur, sprawdzenie wykresów wydajności pracy w trybie Eco mode czy zastosowanego zaparowania. Po wyższa technologia umożliwia sprawdzenie historii wszystkich zaistniałych procesów zachodzących w piecu, a także wysyła in formacje na temat błędów i awarii.

 

Na pod stawie powyższych statystyk samodzielnie informuje użytkownika o terminie serwisu i konserwacji urządzenia. Warunkiem korzystania ze Sveba Connect jest podłączenie pieca do internetu. Użytkownik korzystający ze Sveba Connect otrzymuje swój własny login i hasło, dzięki czemu ma pełen podgląd pracy pieców w różnych punktach. Zalogowani użytkownicy mogą korzystać z dobrowolnie udostępnionych przez innych przepisów i receptur. Dużym ułatwieniem jest wysyłanie przepisów między piecami, co gwarantuje oszczędność czasu i kosztów każdorazowego wdrażania nowych receptur w wielu punktach tej samej sieci piekarni. Chcesz zwiększyć zyskowność Twojej firmy, umocnić własną markę na rynku i w tym samym czasie zapewnić dobrej jakości pro dukt? Sveba Connect pomoże Ci w tym!

Stosując nowoczesne technologie i pod łączenie pieców do serwisu Sveba Connect, zyskujesz dostęp do szerokiej gamy narzędzi, które dają pełną kontrolę nad procesem wypieku – w każdym miejscu, o każdej porze. W celu podniesienia jakości wypieków, obniżenia kosztów zużycia prądu, zwiększenia zyskowności czy optymalizacji pracy skorzystaj z zebranych danych i uruchom swój profil ze Sveba Connect. Firma Jackowski udzieli Państwu niezbędnych informacji i pomocy. Sveba Connect występuje we wszystkich piecach obrotowych: od najmniejszych pieców sklepowych po największe, 4-wózkowe przemysłowe konstrukcje. Pierwszą w Polsce piekarnią, która skorzy stała z technologii Sveba Connect, kupując kilka pieców obrotowych do sieci swoich sklepów, jest Piekarnia Grochola Prawdzi wy Chleb. Oprócz zdalnej możliwości kontroli, szwedzkie piece Sveba Dahlen charakteryzują się wyjątkową oszczędnością dzięki zastoso waniu najnowszych technologii w ich wy konaniu.

 

Wśród konkurencji wyróżnia je izolowana podłoga w wersji Eco+ oraz opatentowany system dwukierunkowego obrotu wózka podczas wypieku, czyli IBS, który zapewnia dostarczenie do produktu takiej samej ilości ciepła z każdej strony. Piece posiadają doskonałą izolację termiczną wełną skompresowaną i podwójną szybę rewizyjną w drzwiach wykonaną ze szkła odbijającego ciepło. Piece obrotowe szwedzkiej firmy Sveba Dahlen to klasa Premium, co potwierdza fakt używania ich w największych przemysłowych piekarniach w Polsce. Właściciele piekarni cenią te piece za wyjątkową oszczędność i doskonały stosunek ceny do jakości. Niezawodność pieców Sveba Dahlen z pewnością wynika z wysokiej jakości ich wykonania. Komponenty potrzebne do budowy pieca pochodzą od renomowanych, sprawdzonych dostawców, a przed wysyłką z fabryki każdy piec jest szczegółowo sprawdzany. Ponadto w ofercie firmy znajdują się również piece modułowe cukiernicze, piece do pizzy, garownie i piece tunelowe. 

 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji