...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Semix Sp.z o.o., materiał promocyjny

Szkolenie produktowe firm Semix i Mech-Masz

Pod koniec maja (23 i 24 maja) w siedzibie firmy Mech-Masz w Jaroszewie k. Żnina odbyło się kolejne szkolenie, podczas którego przybliżono ofertę nowych produktów firmy Semix i urządzeń Mech-Masz.

Była to już trzecia edycja cyklicznych spotkań, na jakie przybywają piekarze i cukiernicy z różnych stron Polski. Mają one na celu przedstawienie nowości, ale także produktów dobrze postrzeganych i znanych na rynku. Dla producentów jest to okazja do porozmawiania o palących problemach branży oraz nowych perspektywach i możliwościach. W trakcie dwóch dni firma Semix zaprezentowała nowe produkty, takie jak: kokosanka, brownies, chleb litewski, chleb kaszubski żytni, natomiast Mech-Masz oferował wyroby sztandarowe, m.in.: piece Modulo, piece rurowo- kanałowe, zaparzacze.

 

W imprezie uczestniczyły przedsiębiorstwa, które brały udział w poprzednich edycjach: Młyny Szczepanki, Figand, Master Cook, Reypol, Multidrop, one także oferowały swoje produkty.

Wszyscy uczestnicy spotkania mogli skorzystać z przygotowanego na tę okazję bufetu z daniami z grilla i napojami oraz spróbować nowości wypiekanych przez technologów firmy Semix. Zwieńczeniem imprezy była uroczysta kolacja dla partnerów firmy, a atrakcją możliwość spróbowania swoich sił w kasynie.

 

Wszystkim naszym gościom dziękujemy za przybycie i udział w wydarzeniu. Zapraszamy za rok!

Bieżące wydanie czasopisma

Dlaczego i jak warto fotografować jedzenie? Czy istnieje idealny roślinny zamiennik jaja kurzego? Jaka kawa sprzedaje się najlepiej w cukierni?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji