...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

V Zespołowe Mistrzostwa Młodych Cukierników, SweetTARGi 2015

Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego zaprasza wszystkich uczniów – przyszłych cukierników, piekarzy i kucharzy – do udziału w V Zespołowych Mistrzostwach Młodych Cukierników, które odbędą się 2 marca. Zgłoszenia przyjmowane są online do 15 lutego br.

Zespołowe Mistrzostwa Młodych Cukierników po raz piąty uświetnią Targi Cukiernicze, Piekarnicze i Lodziarskie SweetTARGi w Katowicach. W tym roku dwuosobowe zespoły uczniów zmierzą się z ... mazurkiem wielkanocnym. Zapowiada się ciekawie, zwłaszcza że oceniana będzie nie tylko kreatywność prac młodych zawodników, ale też walory smakowe przygotowanych wypieków. Każdy zespół podczas konkursu będzie miał za zadanie złożyć i udekorować mazurek oraz przygotować jego porcję do degustacji.

Organizatorem konkursu jest oczywiście Mała Akademia Mistrzostwa Zawodowego, która zgodnie ze swoją ideą i zasadami działania – zawsze daje uczniom duże pole do popisu. Nie inaczej jest tym razem. Jak czytamy w najnowszy regulaminie: "Mazurek może być wykonany dowolną techniką, w dowolnym stylu i może mieć dowolny kształt oraz dowolną wielkość". Co zatem będzie się liczyć? Jurorzy będą oceniać pracę pod względem formy i stylu pracy konkursowej, metod produkcji, walorów smakowych, sposobu dekoracji oraz formy prezentacji procesu powstawania pracy konkursowej.

Kto może wziąć udział?

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. W konkursie mogą wziąć udział uczniowie kształcący się w zawodzie cukiernika lub zawodach pokrewnych oraz pasjonaci sztuki cukierniczej uczący się w szkołach ponadgimnazjalnych.

JAK ZGŁOSIĆ SWÓJ UDZIAŁ

Zgłoszenia do Konkursu są przyjmowane wyłącznie online, za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ.

REGULAMIN KONKURSU znajduje się TUTAJ.

 

                                                                 

 

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji