...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

WCM 2015: kto zdobędzie Social Media Award

Ostatni dzień zmagań najlepszych czekoladników świata. Walczą w Paryżu, walczą w wirtualnym świecie. Jeszcze w nocy Diosnaea – eksponat Brazylijczyka Diego Lozano "pożerał" głosy internautów. Dziś rano na prowadzenie wyszedł Roger Fok, reprezentant Chin.

W piątkowy poranek punktacja została wywrócona do góry nogami... Brazyliczyk, który wczoraj miał miażdzącą przewagą punktów, obecnie spadł na trzecie miejsce! Nowym liderem walczącym o nagrodę Social Media Award jest Chińczyk Roger Fok i jego praca Avian Inspiration (Ptasia Inspiracja). Na drugim miejscu uplasował się Tajwańczyk Tsai Chia Feng, autor pracy pt. Endless (Nieskończoność).

Ten eksponat nie znalazł się w finałowej dziesiątce, ale przez chwilę była szansa, że zostanie ulubieńcem internautów i zdobędzie nagrodę Social Media Award...

W nocy z 29 na 30 października ekscentryczna praca Diego Lozano była niekwestionowanym faworytem, dziś...

... liderem w sztafecie po nagrodę Social Media Award jest eksponat "Avian Inspiration" Rogera Foka, reprezentanta Chin. Dodajmy, że Roger Fok znalazł się w grupie 10 finalistów WCM

Czy misterna praca Chia Feng Tsai zdoła się przebić z 3. miejsca na prowadzenie?

Dopóki działa system zliczający głosy internautów, lider głosowania może się jeszcze zmienić. Zachęcamy do głosowania i podkręcenia temperatury.

Fot. World Chocolate Masters

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji