...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK, materiał promocyjny

Wielka promocja: LESAFFRE Strefa Premium

60 gwarantowanych nagród rzeczowych do wyboru oraz kilkudniowa wycieczka do malowniczej Szampanii dla 20 najlepszych klientów firmy Lesaffre! To wszystko można zyskać w ramach trwającego do końca listopada programu LESAFFRE Strefa Premium.

Od 1 lipca do 30 listopada 2013 r. trwa program LESAFFRE Strefa Premium, skierowany do właścicieli piekarń i cukierni, które pracują na produktach firmy Lesaffre Polska.

Promocją zostały objęte:

- mieszanki piekarskie,
- mieszanki cukiernicze,
- polepszacze piekarskie,
- dodatki piekarskie (blendy, kremy, nadzienia).

LESAFFRE Strefa Premium – zasady promocji

» Aby wziąć udział w promocji, zarejestruj się na specjalnej stronie internetowej: www.premium.lesaffre.pl.

» Za każdy zakup produktów Lesaffre automatycznie przyznawane są punkty, które można wymienić na atrakcyjne nagrody za pośrednictwem strony www.premium.lesaffre.pl lub przedstawiciela handlowego firmy Lesaffre.

» Do wyboru jest 60 nagród rzeczowych, m.in. sprzęt i akcesoria narciarskie, biżuteria, markowe kurtki, nagrody RTV i AGD, rowery oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

» W ramach promocji można wygrać wycieczkę do Francji. 20 klientów, którzy kupią najwięcej produktów Lesaffre w aktualnej promocji, uzyskają podwójne zaproszenia na kilkudniowy wyjazd do Szampanii i Paryża, zorganizowany przez Lesaffre Polska.

Na stronie www.premium.lesaffre.pl na bieżąco można monitorować stan swojego konta, np. liczbę punktów oraz pulę nagród, na które może je wymienić. Klient w każdej chwili może poprosić o kontakt z przedstawicielem handlowym, a także sprawdzić aktualny ranking potencjalnych laureatów wyjazdu do Francji.

Brak stałego dostępu do Internetu nie jest przeszkodą, by wziąć udział w promocji. Zarówno technolodzy, jak i przedstawiciele handlowi firmy mają wersję mobilną platformy i cały proces rejestracji mogą przeprowadzić w obecności klienta w danym zakładzie pracy.

Francja dla najaktywniejszych

Program wyjazdu do Francji obejmuje wizytę w malowniczym regionie Szampanii, gdzie zaplanowano wizytę w winiarni, w której będzie można skosztować tego na wskroś francuskiego trunku. W Paryżu zaplanowano zwiedzanie Bazyliki Sacre-Coeur, Kościoła Notre-Dame oraz oczywiście wieży Eiffla. Niezapomnianym punktem wycieczki będzie rejs po Sekwanie zwieńczony uroczystą kolacją.

Szczegółowe informacje na temat promocji można uzyskać u przedstawicieli firmy Lesaffre oraz w dziale marketingu. Pytania można kierować również na maila: promocja@lesaffre.pl

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji