czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Wigilia Piekarzy w Poznaniu 0

dodano ,Redakcja AK

6 grudnia br. w uroczystej, ale rodzinnej atmosferze upłynęło tradycyjne spotkanie wigilijne braci piekarskiej, zorganizowane przez Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP).

W tym roku grudniowa uroczystość odbyła się w prestiżowej Sali Piasku na gościnnych terenach Międzynarodowych Targów Poznańskich. Gospodarzem spotkania był prezes MTP Przemysław Trawa, który powitał zebranych gości. Wśród nich byli znakomici polscy piekarze związani ze Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP, na czele z prezesem Stanisławem Butką, przedstawiciele zaprzyjaźnionych firm oraz seniorzy cechów z całej Polski.

Zaproszenie na spotkanie przyjęli reprezentanci Urzędu Miasta Poznania, a także Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej. W tym roku honorowym gościem był biskup Grzegorz Balcerek z Archidiecezji Poznańskiej, który wygłosił krótką homilię oraz pobłogosławił całą branżę.

Spotkanie przedstawicieli cechu było doskonałą okazją do podsumowania minionego roku w branży, a przede wszystkim do złożenia świątecznych życzeń, wspólnego kolędowania, a także podziękowań za całoroczną współpracę.

zdjęcia: Międzynarodowe Targi Poznańskie

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe