...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

  1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
  2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
  3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
  4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
  5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
  6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
  7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
  8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
  9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
  10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Wygraj wejściówkę na Cake Festival Poland 2017

Niebywała okazja dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali się na udział w najsłodszym festiwalu w Polsce! Weź udział w konkursie, odpowiedz na pytanie i wygraj wejściówkę na 2 dni Cake Festival Poland 2017!

Jesteś cukiernikiem? Pasjonuje cię dekoracja tortów? A może dopiero szukasz swojej specjalizacji? Lub też chcesz po prostu zobaczyć najbardziej spektakularne nagromadzenie cukrowych dzieł w Polsce? Na każde z tych pytań jest tylko jedna odpowiedź  Cake Festival Poland. Tylko tu, w jednym miejscu, w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, zobaczycie prawie 400 tortów, ciasteczek i muffinek wykonanych i udekorowanych przez dorosłych i dzieci. Będziecie mieć okazję poznać międzynarodowe gwiazdy sugarcraftingu oraz skorzystać z licznych atrakcji wystawców. Wszystko to już 14-15 października 2017

A my już teraz mamy dla Was atrakcyjną nagrodę wejściówki obowiązujące przez 2 dni trwania festiwalu. Co należy zrobić by je wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest organizatorem CFP?

Odpowiedzi należy przysyłać na adres:  prenumerata@MistrzBranzy.pl
Do rozdania mamy 3 podwójne zaproszenia.

Na Wasze maile czekamy do piątku 29 września do godz. 10.00. Ogłoszenie wyników w piątek o godz. 12.00 na naszej stronie.

Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji