...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Wyższa forma pączka - otwarcie Don’t Doughnuts w Sydney

Szefowie kuchni Miko Aspiras i Michelin Dapo otworzyli pączkarnię Don’t Doughnuts w Sydney. Założeniem jest wzniesienie pączków na wyższy poziom i nadanie im bardziej osobistego charakteru, odkrycie klasyki na nowo.

Miko Aspiras (filipiński szef kuchni nazwany w 2018 roku jedną z najbardziej wpływowych osób w branży spożywczej) opracował “hybrydowe” ciasto brioszkowe na zakwasie, które jest podstawą wszystkich jego pączkowych kreacji. Kombinacje nieoczywistych smaków i składników też robią wrażenie: pikantny cukier garam masala, imbirowy crème brûlée, palony sernik baskijski, beza z węglem z kokosa, toffi vegemite, truskawki z kremowym serkiem, tasmański lemon curd czy solona biała czekolada. 


Aspiras i Dapo nazywają Don’t Doughnuts antytezą typowej pączkarni, a pączki określają jako “niebezpiecznie uzależniające”. Zawarte w nazwie “don’t” jest jednocześnie ostrzeżeniem i wyzwaniem. Świeże pączki są wypiekane codziennie. Minimalistyczny lokal w sercu Sydney oferuje także doskonały wybór kaw. Założyciele rozważają otwieranie kolejnych lokalizacji w całej Australii.

 

 

Źrodło >>> KLIK!

Zdjęcia >>>KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji