dodano , Redakcja AM, materiał promocyjny

Zainwestuj w instalacje fotowoltaiczne – to się opłaca!

Fotowoltaika funkcjonuje na świecie od ponad 30 lat.To system, który pozwala generować prąd elektryczny z energii słonecznej. Dzięki sprawdzonym komponentom i użyciu nowoczesnych rozwiązań realne jest uniezależnienie się od dostawcy prądu.

System fotowoltaiczny gwarantuje nie tylko oszczędności, to instalacja, która służy środowisku. Instalacje fotowoltaiczne są coraz popularniejsze również w Polsce, ich profesjonalnym montażem zajmuje się m.in. firma Elektro Masters. Elektro Masters istnieje na rynku od 2013 roku. Jesteśmy krakowską firmą wykonującą instalacje fotowoltaiczne i elektryczne. Mamy na swoim koncie ponad 200 instalacji o mocy od 3 do 100 kW. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Zapewniamy kompleksową realizację zadania: od projektu, poprzez kalkulację zysków, profesjonalny montaż, wykonanie stosownych pomiarów oraz dopełnienie formalności związanych z przyłączeniem instalacji PV do sieci dystrybucyjnej. Korzystamy z najwyższej jakości komponentów. Dostarczane przez nas panele fotowoltaiczne, falowniki oraz systemy montażowe posiadają niezbędne atesty, certyfikaty i objęte są długoletnim okresem gwarancji. Zatrudniamy wykwalifikowanych monterów i elektryków z odpowiednimi uprawnieniami, dzięki czemu świadczone przez nas usługi wykonywane są profesjonalnie i terminowo, z dbałością o estetykę. Inwestycja w instalacje fotowoltaiczne to niższe rachunki za prąd, niezależność energetyczna, innowacyjny system poprawiający efektywność energetyczną budynku oraz dbałość o środowisko naturalne. Każdemu klientowi zapewniamy bezpłatne doradztwo pozwalające dobrać najkorzystniejsze dla niego rozwiązanie. Zapraszamy do współpracy z firmą Elektro Masters!


Zakres usług:

• instalacje fotowoltaiczne
• ogrzewanie elektryczne
• instalacje elektryczne
• systemy alarmowe
• monitoring CCTV


 

www.elektromasters.pl

Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji