...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Zapraszamy na seminaria lodziarskie

Zapraszamy do uczestnictwa w Seminariach lodziarskich w dniach 10-14 marca.

Seminaria lodziarskie 2014
10 marca Wrocław
11-12 marca Gliwice
13 marca Kraków
14 marca Rzeszów

Idea seminariów
Seminaria, to coroczne spotkania branży lodziarskiej organizowane przez Przedsiębiorstwo Savpol, włoską firmę Fabbri oraz Firmę Miran Sp. z o.o.. Dodatkowo, w tym roku do grona organizatorów dołączył Valmar Global, będący producentem światowej klasy maszyn do produkcji lodziarskiej.
Celem seminariów jest przekazywanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami, którzy poza wiedzą mają także bogatą praktykę.
 
Tematyka
Technolodzy prowadzący pokazy omawiają cały cykl produkcji lodziarskiej. Poświęcają szczególną uwagę nie tylko stronie technicznej, ale i najnowszym, światowym trendom, które co roku dla tej branży prezentowane są podczas Międzynarodowego Salonu Lodziarstwa, Wyrobów Cukierniczych i Piekarniczych SIGEP we włoskim Rimini. Chodzi tutaj nie tylko o smaki lodowe, które będą królować na rynku, ale i sposoby dekoracji kuwet. Dzięki udziałowi firmy Valmar Global uczestnicy będą mogli  poszerzyć  swoją wiedzę w tematyce maszyn . Ich obsługę, parametry oraz właściwości  omówi technolog maszyn z firm Valmar.
Dla kogo

Spotkania dedykowane są rzemieślnikom lodziarskim, zarówno tym stawiającym pierwsze kroki w zawodzie, jak i tym, którzy są profesjonalistami.  Uczestnicy wymieniają się między sobą sprawdzonymi pomysłami, recepturami oraz informacjami o popełnianych błędach. Uzyskują wiedzęna temat trendów, sytuacji na rynku.
 
Lokalizacja
Co roku Seminaria Lodziarskie organizowane są w czterech miastach Polski, tak by każdy rzemieślnik mógł w nich uczestniczyć
 
Zgłoszenia
W celu zgłoszenia udziału w seminariach prosimy o kontakt z Klaudią Kucewicz
Tel.: 725 250 490
e-mail: k.kucewicz@savpol.pl
Regulamin dostępny w siedzibie Przedsiębiorstwa Savpol Sp. z o.o.

Zapisz się na http://www.savpol.pl/seminaria/Zgloszenia

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji