dodano , Redakcja AU

Zdobądź tytuł mistrza - Mistrza w jedzeniu pączków na czas!

Lubisz jeść pączki? Ba, jesteś mistrzem w ich pochłanianiu? Stań w szranki z innymi amatorami tego słodkiego wyrobu. Już wkrótce Mistrzostwa Poznania w jedzeniu pączków na czas!!!

Kiedy jemy najwięcej pączków? W Tłusty Czwartek. Kiedy jemy je najszybciej? 20 lutego! Właśnie w tym dniu przypadają tegoroczne XIII Mistrzostwa Poznania w jedzeniu pączków na czas. Słodkie ucztowanie z zegarkiem w ręku rozpocznie się o godz. 11.00.  w Sali Reprezentacyjnej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, al. Niepodległości 2.

Jak co roku na uczestników będzie czekać talerz z 10 smakowitymi pączkami i proste zadanie - zjedzenie ich w jak najszybszym czasie bez popijania wody! Czy ktoś pobije dotychczasowego rekordzistę z 2011 roku, który dokonał tego wyczynu w zaledwie 4 minuty i 12 sekund?

 


Do udziału zaproszone są osoby pełnoletnie, które zgłoszą swe uczestnictwo w dniach od 6.02. - 17.02. pod nr tel. 618532651 (pon. - pt. 9-14), mailowo: biuro@cechcukiernikowipiekarzy.pl lub osobiście w Biurze Cechu Cukierników i Piekarzy. Zgłoszenia przyjmojmowane do momentu zapisania 100 uczestników.

Całość akcji organizuje  Cech Cukierników i Piekarzy w Poznaniu. Zapraszamy!


 


Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji