...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AU

Zdobądź tytuł mistrza - Mistrza w jedzeniu pączków na czas!

Lubisz jeść pączki? Ba, jesteś mistrzem w ich pochłanianiu? Stań w szranki z innymi amatorami tego słodkiego wyrobu. Już wkrótce Mistrzostwa Poznania w jedzeniu pączków na czas!!!

Kiedy jemy najwięcej pączków? W Tłusty Czwartek. Kiedy jemy je najszybciej? 20 lutego! Właśnie w tym dniu przypadają tegoroczne XIII Mistrzostwa Poznania w jedzeniu pączków na czas. Słodkie ucztowanie z zegarkiem w ręku rozpocznie się o godz. 11.00.  w Sali Reprezentacyjnej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu, al. Niepodległości 2.

Jak co roku na uczestników będzie czekać talerz z 10 smakowitymi pączkami i proste zadanie - zjedzenie ich w jak najszybszym czasie bez popijania wody! Czy ktoś pobije dotychczasowego rekordzistę z 2011 roku, który dokonał tego wyczynu w zaledwie 4 minuty i 12 sekund?

 


Do udziału zaproszone są osoby pełnoletnie, które zgłoszą swe uczestnictwo w dniach od 6.02. - 17.02. pod nr tel. 618532651 (pon. - pt. 9-14), mailowo: biuro@cechcukiernikowipiekarzy.pl lub osobiście w Biurze Cechu Cukierników i Piekarzy. Zgłoszenia przyjmojmowane do momentu zapisania 100 uczestników.

Całość akcji organizuje  Cech Cukierników i Piekarzy w Poznaniu. Zapraszamy!


 


Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji