dodano , e-Cukiernia, materiał promocyjny

Zostań Mistrzem fotografii w swojej cukierni!

To pierwsza taka publikacja, skierowana specjalnie do polskich cukierników. E-book Fotografia Mobilna Wyrobów Cukierniczych to esencjonalny przewodnik po fotografii w świecie cukiernictwa. W końcu wszyscy dobrze wiemy, że najpierw zjadamy wypieki oczami!

Wsparcie od profesjonalistów dla profesjonalistów
Narzędzie e-Cukiernia, dostarcza cukierniom w całej Polsce narzędzia do sprzedaży wypieków online, po raz kolejny wychodzi naprzeciw specjalistom rozwijających swój słodki biznes. Do współpracy zaprosiła Marię Banach, znaną z popularnego bloga fotograficzno-kulinarnego Gruszka z fartuszka, oraz Mistrza Branży. Dzięki temu powstał pierwszy w Polsce poradnik, z którego można nauczyć się prostej prezentacji wypieków na samodzielnie wykonanych fotografiach. Wbrew pozorom nie jest to wcale trudne i nie wymaga posiadania zaawansowanego sprzętu fotograficznego!

Zdjęcia, które może wykonać każdy!
E-book zawiera przejrzyste i proste wskazówki odnośnie fotografii cukierniczej. Autorka tłumaczy, które elementy mają największy wpływ na ostateczny wygląd zdjęcia – światło, kadrowanie, a także kompozycja i sceneria. Proste triki, które nie wymagają dużego nakładu pracy ani finansów, pozwolą wykonać zdjęcia, które będzie chciało się schrupać! Dla osób, które nie dysponują odpowiednim aparatem fotograficznym również mamy dobrą wiadomość – ciekawe zdjęcia można wykonać równie dobrze aparatem wbudowanym w smartfona. Pobierz >>Rozwijaj swój biznes w Internecie
Portal e-Cukiernia wspiera polskich cukierników w ciągłym rozwoju – powstały poradnik ma za zadanie pokazać, jak proste może być promowanie swojego biznesu cukierniczego. Przygotowanie sesji własnych wypieków to pierwszy krok do zaprezentowania ich na stronie swojego sklepu oraz sprzedaży online. To właśnie kreatywność i umiejętność promowania swoich produktów sprawia, że niektóre cukiernie zapadają klientom w pamięć. E-cukiernia, czyli platforma do sprzedaży wypieków online, umożliwia wprowadzenie wielu pomysłów w życie i dotarcie z nimi do odbiorców.

E-book Fotografia Mobilna Wyrobów Cukierniczych zawiera proste wskazówki odnośnie wykonania oraz edycji zdjęcia. Dzięki niemu praktycznie każdy może samodzielnie zacząć fotografować swoje wypieki i chwalić się nimi online. Zachęcamy do lektury - zostań Mistrzem fotografii w swojej cukierni!

Pobierz E-booka Fotografia Mobilna Wyrobów
Cukierniczych za darmo -> [link]


Publikacja Fotografia Mobilna Wyrobów Cukierniczych to pierwszy poradnik fotograficzny dla cukierników. Pomoże on w wykonaniu adekwatnych zdjęć produktowych i life-stylowych na użytek sprzedaży wypieków online i nie tylko. e-Cukernia, Maria Banach oraz Mistrz Branży to specjaliści w branży cukierniczej w Polsce – to właśnie dzięki ich współpracy powstał e-book, który w przystępny sposób prezentuje podstawy fotografii produktowej. Czytelnik znajdzie w środku porady dotyczące odpowiedniego kadrowania, światła i kompozycji, a także edycji zdjęć. Dla osób zaczynających swoją przygodę z fotografią wyrobów cukierniczych jest to doskonały poradnik z wieloma cennymi wskazówkami. Zdjęcia to podstawa sprzedaży wypieków online – warto o tym pamiętać podczas rozwoju swojego słodkiego biznesu.

Bieżące wydanie czasopisma

W nowym Panie nadają tonu. Monika Walecka odczarowuje stereotyp piekarza, Madame Caramel przewodzi po kulinarnych zakątkach Paryża, a sensorka Renata Januszewska odkrywa smakowe niuanse w czekoladzie. Pań nie brakuje w nowym dziale Rzemiosło Przyszłości, jednak mamy też zacne grono Panów. Sprawdź, kto i co się za tym kryje.

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji