...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Czas na polskie superowoce! W lodach

Producenci owoców jagodowych zapraszają na lody. Z truskawki, malin, porzeczki, borówki, jagody kamczackiej
i aronii – bo to owoce wyjątkowo smaczne i zdrowe, a w ich produkcji i eksporcie jesteśmy jednym ze światowych liderów. Dołącz do jagodowej sztafety w rzemieślniczych lodziarniach!

KAMPANIA POD PATRONATEM MISTRZA BRANŻY

Dlaczego producenci owoców chcą promować lody rzemieślnicze?

– Chcemy, by producenci lodów rzemieślniczych postrzegali plantatorów jako partnerów, więcej wiedzieli o ich pracy i co najważniejsze, więcej wiedzieli o owocach, walorach różnych odmian. Wymiana doświadczeń napędza  kreatywność. Poza tym branża owocowa potrzebuje nowej definicji przetwórstwa, w myśl której kontraktować może nie kilka dużych zakładów, a kilkaset lokalnych podmiotów. Promocja lodowych rzemieślników ma pomóc w zmianie myślenia wśród plantatorów – mówi Witold Boguta, prezes Krajowego Związku Grup Producentów Owoców i Warzyw, organizatora kampanii. Projekt wsparło 7 organizacji plantatorów poszczególnych owoców.

Inauguracja bezprecedensowej kampanii z udziałem ministra rolnictwa Jana Krzysztofa Ardanowskiego

Czas na jagodową sztafetę!
– Wszystko idzie w kierunku natury, prawdziwych owoców, kosztem półproduktów owocowych. Owoców sezonowych i lokalnych. Polska truskawka, od której zaczyna się ta „jagodowa sztafeta”, musi być w każdej lodziarni. 50-60-proc. zawartość owocu w sorbecie to dobra wizytówka lodowego rzemiosła. Do tego koktajle truskawkowe, z mlekiem, z jogurtem. Cieszę się, że wspólnie zaprosimy na świeżą truskawkę. Smakosze wiedzą, że jest nie do porównania nawet z mrożoną. Lody mają cudowny kolor, aromat, smak, strukturę. A wszystko to już w maju! – mówi Tomasz Szypuła z „Lodziarni Pod Orzechem” w Baborowie, lodziarski mistrz Polski 2017 i zwycięzca konkursu na Najlepsze Lody Borówkowe sezonu 2018.

Na majowy supersorbet truskawkowy zaprasza mistrz lodziarstwa Tomasz Szypuła, król lodów borówkowych 2018 r.

Plan promocji jagodowych lodów w sezonie 2019

Promocję lodów rzemieślniczych plantatorzy owoców jagodowych zaczną już w maju. Akcję zaczną branżowe media, które będą zapraszać Polaków na lody truskawkowe. Potem w czerwcu na malinowe, w lipcu na porzeczkowe.

Jak dołączyć do jagodowej sztafety? Szczegóły w tym tygodniu w portalu Mistrz Branży.

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji