...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Martin Braun Sp.zo.o., materiał promocyjny

Grand Village – „Chleb Na Żądanie” od Agrano

Agrano, lider w branży piekarniczej, z okazji Międzynarodowego Dnia Chleba (16 października) przygotował wyjątkową nowość – GRAND VILLAGE – najwyższej jakości mieszankę piekarniczą do produkcji m.in. wiejskiego chleba „Polny Łan”.

Unikalną cechą GRAND VILLAGE jest innowacyjna koncepcja „prosto z chłodni”, co oznacza iż zawsze można mieć świeży chleb w 30-40 min. ze względu na możliwość przechowywania gotowego ciasta w chłodni.

Jedną z najważniejszych potrzeb piekarni jest stałe posiadanie świeżego chleba, co często stanowi problem ze względów logistycznych czy możliwości produkcyjnych. Naprzeciw tym trudnościom wychodzi Agrano, wprowadzając wysokiej jakości mieszankę piekarniczą GRAND VILLAGE do produkcji m.in. chleba „Polny Łan”. Nowy produkt Agrano to ceniona mieszanka przez piekarzy w całej Europie. Innowacyjność GRAND VILLAGE polega na sposobie fermentacji, a co za tym idzie, przechowywania gotowego ciasta, które to nie wymaga  natychmiastowego wypieku. Dzięki temu zarówno piekarnia, jak i sklep mogą odpiekać pieczywo na bieżąco w zależności od potrzeb. Czas przechowywania w chłodni to aż do 72 godziny.

– Grand Village to innowacyjna koncepcja produktu, która z pewnością ułatwi pracę wielu piekarzom, a Klientom piekarni zapewni stały dostęp do świeżego chleba. Nowy produkt  Agrano to mieszanka 25%, która nadaje się do długiego procesu fermentacji w stałej temperaturze 4-6oC. Pieczywo na bazie Grand Village, m.in. „Polny łan”  charakteryzuje się dużą porowatością miękiszu, wilgotnością (wydajność 170-180) oraz charakterystycznym lekko słodowym smakiem. Poprzez własną inwencję każdy piekarz może stworzyć własny, niepowtarzalny, rodzaj pieczywa, bazując jedynie na mieszance Grand Village – informuje Robert Hojda, technolog-piekarz Agrano/Martin Braun.

Grand Village jest bardzo proste w produkcji, dzięki czemu nie wymagana jest zaawansowana wiedza technologiczna. Ciasto może być wypiekane bezpośrednio z chłodni, dzięki czemu piekarze w wielu krajach nazywają te produkty, na bazie tej mieszanki „Chlebem Na Żądanie”.

– Nowa mieszanka Agrano to swego rodzaju mały przełom w procesie produkcji pieczywa, dlatego zdecydowaliśmy, aby jego premiera odbyła się w przeddzień Międzynarodowego Dnia Chleba. Jesteśmy przekonani, iż innowacyjność Grand Village w połączeniu z innymi atrakcyjnymi promocjami, które przygotowaliśmy dla piekarzy z okazji Święta Chleba będą dla nich miłą niespodzianką. Szczegóły oferty z przyjemnością przedstawią nasi przedstawiciele handlowi oraz technologowie-piekarze – podsumowuje Krystian Cieślak, Kierownik Działu Marketingu Martin Braun i Grados.

Kontakt to technologów, piekarzy: 696 019 078, 696 028 124

Wyłącznym dystrybutorem marki Agrano w Polsce jest Martin Braun Sp. z o.o. Szczegółowe informacje na: www.martinbraun.pl

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji