dodano , Redakcja AU

Jeszcze więcej nagród dla uczestników CFP!

Z roku na rok rośnie liczba uczestników festiwalu, a zatem i liczba nagród dla nich przygotowanych! Postarali się o to nasi wystawcy! To tylko kolejny powód, dla którego warto wziąć udział w najsłodszym konkursie w Polsce!

Choć miejsca na podium są tylko trzy, wręczonych nagród zostanie znacznie więcej! Wystawcy już zapowiedzieli, że oprócz premierowych produktów, nowinek z branży i atrakcyjnych rabatów cenowych, przygotowali specjalne nagrody dla laureatów poszczególnych kategorii! Podarunki wręczą firmy: Dekor-Pol, TorcikMaster Martini,  ChemaN,  Cerart, Szablony Kulinarne, Sweet Decor, Sugar Stamp, Food Colours, Ibis Budget, Magorex, Cheman, 4mix, Saracino, LifeWellness, Mistrz Dekoracji i Fractal.  Bez nagrody nie zostanie też żaden uczestnik dziecięcej kategorii, o co zadbają, m.in. firma PAN Centrum Słodkiej Dekoracji, Dekor-Pol oraz  Shantys.


Nie zapominajmy, że prócz podium jest jeszcze nagroda główna festiwalu - The Best of Cake Festival Poland. Na laureata tego tytułu czeka nie tylko sława i prestiż, ale także cenne nagrody, w tym mikser planetarny ufundowany przez firmę Mankiewicz o wartości ponad 3,600 zł. A także nagroda organizatorów - 1000 zł! 

 Z całą pewnością taka wiadomość zmobilizuje do jeszcze bardziej wytężonej pracy i zaostrzy apetyt na wygraną. A na osłodę dodajmy, że sam udział w jedynym takim wydarzeniu w Polsce jest niezwykłą przygodą, która już zdążyła zmienić życie wielu osób! Na wszystkich czekają wyjątkowe pokazy, spotkania z osobistościami branży, mnóstwo słodkich inspiracji i przede wszystkim niezapomniana atmosfera, która uczyni tę jesień najweselszą porą roku!

 


Więcej informacji >>> Cake Festival Poland 2017

Harmonogram festiwalu >>>  KLIK! 

Kup bilet >>> KLIK!

Bieżące wydanie czasopisma

Przekonaj się, w czym tkwi cukierniczy geniusz Michała Wiśniewskiego i Patryka Szczepańskiego. Dowiedz się, jakie lodowe petardy i hity przygotowuje polska elita lodziarzy. Sprawdź, co będzie królowało lub szokowało w lodach przez najbliższe miesiące! Nie zwlekaj i sięgnij po najlepszą lekturę w branży!

Zobacz więcej
Bieżący numer

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Mistrz Branży

Maszyny i urządzenia do produkcji