...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Najszybsi pączkożercy na start!

Jedzenie pączków w karnawale to prawdziwie smaczna tradycja. Podobno jedzenie ich w Tłusty Czwartek zapewnia szczęście na cały rok. Są tacy, którzy biją rekordy w ilości zjedzonych pączków. Są też tacy, którzy potrafią zjeść ich dziesięć w nieco ponad 4 minuty

Taki czas (4:12) osiągnął Piotr Frąckowiak, zwycięzca Mistrzostw Poznania w Jedzeniu Pączków na Czas z 2011 r. Do dziś nikomu nie udało się pobić tego rekordu. 5 lutego 2018 r. w siedzibie Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu odbędzie się już XIV edycja tych mistrzostw, które organizuje Cech Cukierników i Piekarzy. Co ciekawe, w ubiegłym roku zwycięzcą okazał się również Piotr Frąckowiak, jednak osiągnął gorszy wynik czasowy niż kilka lat temu: 7 minut i 5 sekund.
Zasady konkursu są proste: należy w jak najkrótszym czasie zjeść 10 pączków. W trakcie jedzenia nie można ich popijać wodą. Pączki, które jedzą uczestnicy, pochodzą z różnych poznańskich piekarń.

Rejestracja zawodników jest prowadzona od 22.01 do 05.02, do godziny 10:40. Zgłoszenia można dokonać mailowo, telefonicznie lub osobiście w biurze Cechu Cukierników i Piekarzy w Poznaniu. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń – w mistrzostwach może wziąć udział maksymalnie 90 osób. Uczestnicy mistrzostw będą walczyć o atrakcyjne nagrody!

Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://www.cechcukiernikowipiekarzy.pl

 

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji