...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kandy, materiał promocyjny

Olej palmowy tylko z certyfikatem

Kandy uzyskało certyfikat RSPO i całkowicie zrezygnowało z używania oleju palmowego, pochodzącego z niekontrolowanych upraw.

Certyfikat Roundtable on Sustainable Palm Oil jest gwarancją, że wyroby powstające w fabryce Kandy zawierają tylko olej pozyskany odpowiedzialnie i uczciwie. Dotyczy to przede wszystkim termostabilnych nadzień kremowych Lauretta.

Produkcja wyrobów na bazie oleju palmowego wiąże się obecnie z dużą odpowiedzialnością – mówi Dariusz Socik, właściciel. - Mając na uwadze zagrożenia związane z uprawą palm olejowych takich jak m.in. : wycinka lasów tropikalnych, śmierć zwierząt zamieszkujących tereny pod uprawy, wyzysk pracowników na plantacjach, postanowiliśmy, że od 2020 roku będziemy w Kandy używać wyłącznie oleju z certyfikatem RSPO.

 

Dariusz Socik przyznaje, że certyfikat ten, propagujący standard zrównoważonej produkcji oleju palmowego, jest częścią strategii firmy, bazującej na stosowaniu zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. - Dotyczy to zarówno aspektów związanych z ekologią, jak i kwestiami uwzględniającymi czynnik ludzki. Mam nadzieję, że ta zmiana będzie nie tylko ukłonem w stronę naszych klientów, ale przede wszystkim realnym dowodem zaangażowania na rzecz ochrony środowiska naturalnego oraz zrównoważonej gospodarki.

 

Bieżące wydanie czasopisma

Sernik idealny, czyli jaki? Jaką rolę jajko odgrywa w wypiekach? Wiosenne kwiaty z cukru krok po kroku. Historia piekarni Versailles. A na naszej okładce Branżowa Osobowość Roku - Agnieszka Krenc. Zapraszamy do lektury...

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Piece Hoba do Jackowski

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji