...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kandy, materiał promocyjny

Olej palmowy tylko z certyfikatem

Kandy uzyskało certyfikat RSPO i całkowicie zrezygnowało z używania oleju palmowego, pochodzącego z niekontrolowanych upraw.

Certyfikat Roundtable on Sustainable Palm Oil jest gwarancją, że wyroby powstające w fabryce Kandy zawierają tylko olej pozyskany odpowiedzialnie i uczciwie. Dotyczy to przede wszystkim termostabilnych nadzień kremowych Lauretta.

Produkcja wyrobów na bazie oleju palmowego wiąże się obecnie z dużą odpowiedzialnością – mówi Dariusz Socik, właściciel. - Mając na uwadze zagrożenia związane z uprawą palm olejowych takich jak m.in. : wycinka lasów tropikalnych, śmierć zwierząt zamieszkujących tereny pod uprawy, wyzysk pracowników na plantacjach, postanowiliśmy, że od 2020 roku będziemy w Kandy używać wyłącznie oleju z certyfikatem RSPO.

 

Dariusz Socik przyznaje, że certyfikat ten, propagujący standard zrównoważonej produkcji oleju palmowego, jest częścią strategii firmy, bazującej na stosowaniu zasad społecznej odpowiedzialności biznesu. - Dotyczy to zarówno aspektów związanych z ekologią, jak i kwestiami uwzględniającymi czynnik ludzki. Mam nadzieję, że ta zmiana będzie nie tylko ukłonem w stronę naszych klientów, ale przede wszystkim realnym dowodem zaangażowania na rzecz ochrony środowiska naturalnego oraz zrównoważonej gospodarki.

 

Bieżące wydanie czasopisma

Poznaj sezonowe trendy tortowe oraz receptury lodziarskie finalistów Gelato Poland, przekonaj się jak ważne jest śniadanie w piekarni...

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji