...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja AK

Pan Kanapka przyjedzie do Warszawy

Już nie tylko radomscy piekarze chcą promować zdrowe odżywianie, pieczywo oraz piekarstwo. Do kampanii „Dieta kanapkowa smaczna i zdrowa” włączyła się warszawska Piekarnia Cukiernia Putka. 9 kwietnia br. odbędzie się pierwsze spotkanie dla 110 uczniów w Szkole Podstawowej nr 172.

– Ogólnopolska kampania społeczna „Dieta kanapkowa smaczna i zdrowa”, zainaugurowana przed Fundację na Rzecz Wspierania i Promocji Piekarstwa i Cukiernictwa, zaczęła się w Radomiu pod koniec 2013 r. Od tego czasu radomscy piekarze odwiedzili już 8 szkół i rozdali pożywne kanapki ponad 2000 dzieciom! Warszawa nie może być gorsza – mówi Zuzanna Putka-Twardowska. Wkrótce pierwsza warszawska edycja kampanii.

W środę, 9 kwietnia br., o godz. 10.45, Pan Kanapka (maskotka kampanii) pojawi się w Szkole Podstawowej nr 172 im. Polskiej Organizacji Wojskowej przy ul. Krótkiej 1 w Warszawie-Wesołej. Odwiedzi on 110 dzieci z klas 1-2. Spotkanie poprowadzi Jarosław Gajda, starszy Cechu Piekarzy w Radomiu oraz prezes Fundacji na Rzecz Wspierania i Promocji Piekarstwa i Cukiernictwa. Przedstawiciele z Piekarni Cukierni Putka będą mu pomagać, a przede wszystkim uczyć się, by podobne spotkania zorganizować już samodzielnie.

45-minutowa lekcja zdrowego odżywiania z udziałem piekarzy odbędzie się według sprawdzonej radomskiej formuły. Wszystko zacznie się od wyświetlenia krótkiego filmu o diecie kanapkowej. Następnie Jarosław Gajda poprowadzi prezentację, prostymi pytaniami wciągając dzieci do wspólnej rozmowy. Po tej części spotkania wejdzie wcześniej zapowiedziana niespodzianka, czyli Pan Kanapka z kanapkami. Wspólne zdjęcie z maskotką kampanii, drobne upominki dla najmłodszych konsumentów oraz materiały edukacyjne dla rodziców zakończą lekcję odżywiania z piekarzami.

– Dzięki Piekarni Cukierni Putka kampania pojawi się w Warszawie. To oczywiście dla nas duże wyzwanie, ale też nadzieja, że ta realizacja pozwoli przekonać branżę do wspólnych działań. Liczy się spójna idea i jej realizacja – to zagwarantuje lepsze przebicie do świadomości społecznej poprzez udział szkół, a tym samym lepszą rozpoznawalność w mediach. Wierzę, że wspólnie możemy zdziałać więcej – dodał Jarosław Gajda, pomysłodawca kampanii.

Czy "Dieta kanapkowa..." ma szansę zaistnieć w innych miejscach Polski? Organizatorzy czekają na odpowiedź z Cechu Rzemiosł Spożywczych w Lublinie, propozycja zorganizowania lekcji z udziałem piekarzy trafiła również na ręce prezesa Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa RP, Pana Stanisława Butki.

Jeśli popierasz Ogólnopolską Kampanię Społeczną „Dieta kanapkowa smaczna i zdrowa” i chcesz wziąć w niej czynny udział, to na adres: fundacja@podplomyk.org wyślij e-mail zawierający:
- nazwę swojej firmy/piekarni,
- imię i nazwisko, telefon oraz e-mail do osoby kontaktowej.

Otrzymasz więcej informacji na temat kampanii oraz pakiet materiałów promocyjnych.

 

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji