...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS

Po prostu… #GELATO!

Gelato to coś więcej, niż lody! To wiekowa tradycja i niepowtarzalny włoski smak. By to podkreślić, SIGEP zadecydował o wprowadzeniu międzynarodowej sieciowej akcji „Po prostu – GELATO”.

Jak tłumaczyć słowo „gelato”? SIGEP, największe targi sektora, lodów rzemieślniczych, deklaruje, że to słowo nieprzetłumaczalne. Są bowiem słowa, które z absolutną czystością (dokładnością?) identyfikują nie tylko to, co opisują, ale także to, co reprezentują. Mówiąc „gelato”, mamy na myśli nie tylko konkretny typ jedzenia, lecz całą specyficzną kulturę włoskiego smaku, kreatywność mistrzów tworzenia gelato oraz jakość całego procesu produkcji. Podobnie jak słowa espresso, pizza lub pasta, tak też słowo gelato jest nieprzetłumaczalne.Istnieje jeden wspólny mianownik dla tych produktów, które klienci zamawiają i są wykonane, a następnie podane zgodnie z wybranym smakiem i osobistymi upodobaniami. Ten mianownik to osoba stojąca za ladą – nie byle pracownik, lecz ktoś kto jest prawdziwym rzemieślnikiem smaku. Kimś kto reprezentuje niekończącą się historię z jej korzeniami zakotwiczonymi w wiekowej tradycji. Wreszcie ktoś, ktopotrafi zawrzeć tę historię w pięciu minutach przygotowań produktu.
 
Oto właśnie dlaczego SIGEP tak bardzo zależy na tym, by słowo GELATO zostało wyróżnione i na stałe wpisało się w język konsumentów. Stąd właśnie pomysł na akcję rozprzestrzenienia sieciowego, pod hasłem „Po prostu  GELATO”.
 
– Chcemy podjąć się tej “misji” na cały świat, ponieważ rzemieślnicze gelato to produkt unikatowy, znacznie różny od jego wersji przemysłowej.Jednym z tych przemysłowych wariantów, jest bardzo dobry produkt znany na całym świcie jako lody. Lody i gelatoto jednak dwa różne od siebie produkty. Dlaczego? Ponieważ rzemieślnicze gelato są wstanie zaspokoićwszelkie gusta - zarówno dzieci oraz dorosłych. Wszystko zaś pod szyldem czegoś niepowtarzalnego, świeżego, bo robionego każdego dnia, a obecnie przeważnie na oczach klientów. Nadto - dostępnego w setkach smaków, które podkreślają typowe specjały każdego regionu na świecie. Wreszcie czegoś, co ma swoją specyficzną nieprzetłumaczalną nazwę – po prostu gelato!

 

 
Jak konkretnie wygląda akcja sieciowego rozpowszechniania nazwy? SIGEP zachęca wszystkich, którzy prowadzą salony gelato na całym świecie, w których używają włoskich produktów oraz sprzętów do wyrobu swoich specjałów, by na Facebooku, Instagramie oraz Twitterzeumieszczali wszelkie zdjęcia oraz filmiki deklarujące miłość do gealto. Służy temu używanie pod wpisami hashtagów#simplygelato and #Sigep2017 Zarażajmy się wspólnie miłością do gelato. Po prostu gelato!
 
Więcej informacji: www.sigep.it

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji