...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

Podopieczna Akademii Mistrza Najlepszym Uczniem w Zawodzie Cukiernika

W dniach 7-9 kwietnia 2014 roku we Wrocławiu odbył się finał XIX Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernika i Piekarza. W turnieju wzięli udział uczniowie trzecich klas szkół zawodowych.

Organizatorem konkursu byli Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu i Zespół Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu, a współorganizatorami: Stowarzyszenie Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy RP we Wrocławiu, Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP we Wrocławiu i Dolnośląski Cech Piekarzy i Cukierników.


Konkurs składał się z dwóch etapów:  testu wiedzy teoretycznej oraz sprawdzianu praktycznych umiejętności cukierniczych. Tematem przewodnim prac były „Muzyczne inspiracje”. Cukiernicy mieli do przygotowania tort okolicznościowy, figurki z marcepana, bankietówki, wystawkę z karmelu oraz napis „muzyczne inspiracje” wykonany z czekolady.


Najlepszym polskim uczniem w zawodzie cukiernika została Patrycja Reszka z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Gdańska. Patrycja przygotowała tort  "Reggae" z wizerunkiem Boba Marleya. Wykonała go z blatów biszkoptowych przełożonych kremem na bazie bitej śmietany i udekorowała plastyczną masą cukrową. Drugie miejsce zdobyła Anna Krawczyk z Zespołu Szkół Spożywczych w Bydgoszczy, trzecie miejsce zajęła Katarzyna Koszczuk z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku.


Patrycja do turnieju przygotowała się pod okiem Mieczysława Chojnowskiego eksperta Akademii Mistrza, podobnie jak zeszłoroczna zwyciężczyni turnieju Jagoda Urbańska.


XIX Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik to kolejne wydarzenie branżowe, w którym zwyciężył podopieczny Akademii Mistrza. Inicjatywa ZT Kruszwica S.A. konsekwentnie propaguje zawód cukiernika wśród młodych ludzi. Pokazuje, że cukiernictwo to pasja, w której warto się realizować i osiągać sukcesy.

Bieżące wydanie czasopisma

W czym tkwi fenomen bento cake? Co zagraża dziś najmocniej lodziarniom rzemieślniczym? Jakie nowinki pojawiły się na tegorocznych targach Sigep?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać   

  Drodzy Czytelnicy, wszystkie materiały na portalu Mistrz Branży są darmowe. Wspieramy tym rzemiosło, bo jest dla nas najważniejsze. Jeśli możecie, wspomóżcie również nasze dzieło wykupując prenumeratę lub przekazując cegiełkę na funkcjonowanie i rozwój. Z góry dziękujemy.

  wspieraj twórczość Mistrza Branży wspieraj twórczość Mistrza Branży
   


  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  żytni IG niski indeks

  oprogramowanie dla piekarni

  Wypieki wegańskie puratos

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji