...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

Podopieczna Akademii Mistrza Najlepszym Uczniem w Zawodzie Cukiernika

W dniach 7-9 kwietnia 2014 roku we Wrocławiu odbył się finał XIX Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernika i Piekarza. W turnieju wzięli udział uczniowie trzecich klas szkół zawodowych.

Organizatorem konkursu byli Dolnośląska Izba Rzemieślnicza we Wrocławiu i Zespół Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu, a współorganizatorami: Stowarzyszenie Cukierników, Karmelarzy i Lodziarzy RP we Wrocławiu, Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa RP we Wrocławiu i Dolnośląski Cech Piekarzy i Cukierników.


Konkurs składał się z dwóch etapów:  testu wiedzy teoretycznej oraz sprawdzianu praktycznych umiejętności cukierniczych. Tematem przewodnim prac były „Muzyczne inspiracje”. Cukiernicy mieli do przygotowania tort okolicznościowy, figurki z marcepana, bankietówki, wystawkę z karmelu oraz napis „muzyczne inspiracje” wykonany z czekolady.


Najlepszym polskim uczniem w zawodzie cukiernika została Patrycja Reszka z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego z Gdańska. Patrycja przygotowała tort  "Reggae" z wizerunkiem Boba Marleya. Wykonała go z blatów biszkoptowych przełożonych kremem na bazie bitej śmietany i udekorowała plastyczną masą cukrową. Drugie miejsce zdobyła Anna Krawczyk z Zespołu Szkół Spożywczych w Bydgoszczy, trzecie miejsce zajęła Katarzyna Koszczuk z Zespołu Szkół Gastronomicznych w Białymstoku.


Patrycja do turnieju przygotowała się pod okiem Mieczysława Chojnowskiego eksperta Akademii Mistrza, podobnie jak zeszłoroczna zwyciężczyni turnieju Jagoda Urbańska.


XIX Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik to kolejne wydarzenie branżowe, w którym zwyciężył podopieczny Akademii Mistrza. Inicjatywa ZT Kruszwica S.A. konsekwentnie propaguje zawód cukiernika wśród młodych ludzi. Pokazuje, że cukiernictwo to pasja, w której warto się realizować i osiągać sukcesy.

Bieżące wydanie czasopisma

W tym wydaniu kładziemy szczególny nacisk na szkolenia i kursy branżowe, które mają o wiele większą rolę do spełnienia, niż tylko nabycie przez kursanta nowych umiejętności. Do tego wywiad z Tomaszem Szypułą.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać
  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>


  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji