czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuł

Strefa małych sugarcrafterów 0

dodano ,Redakcja AU

Skoro i dzieci mają swoją własną kategorię w konkursie Cake Festival Poland, to nie może zabraknąć również atrakcji na samym festiwalu z myślą o nich. W tym roku mogą liczyć na specjalnie przygotowane warsztaty z mistrzyniami sugarcraftingu!

O tym, że w Polsce mamy dużo utalentowanych małych dekoratorów przekonaliśmy się już w tamtym roku, gdy cała scena główna zapełniła się uczestnikami konkursu z kategorii dziecięcej. Również w tej edycji będziemy podziwiać prace najmłodszych adeptów sztuki sugarcraftingu. Ale też oni sami będą mieli okazję by swój talent podszlifować pod okiem specjalistek. Czeka na nich Strefa Dzieci, w której odbędą się warsztaty dekorowania pod okiem Moniki Robakowskiej oraz Anny Badowskiej. Dekoratorki pokażą jak modelować małe i większe figurki z masy cukrowej. Wzorem będą figurki Agi Jagiello z CrumbAvenue.  

 

http://crumbavenue.com

 

Chcemy nauczyć dzieci proporcji, korzystania z tutoriali, dobierania kolorów i zasad mieszania barw - mówi Monika Robakowska.

Warsztaty odbędą się w kilku turach - w sobotę o godz. 14.00 i 15.30  oraz niedzielę o 14.00. Zwieńczeniem twórczej pracy dzieci będzie stworzenie kompozycji ze wszystkich prac, które zostaną ustawione w niedzielę na dużej atrapie kilku piętrowego tortu.

Uwaga! Zapisy na warsztaty będą dokonywane na stoisku organizatora podczas CFP. Każda grupa może liczyć maksymalnie 12 uczestników.

Prócz zabawy i nauki z masą cukrową, w sobotę o godz. 11.00 odbędą się również warsztaty rozwojowe dla mam i córek- Kobiety kontra kobietki, które poprowadzi Alina Śmiłowska. Zapraszamy do udziału! 

Dodaj swój komentarz
 

Zaloguj się lub dodaj swój komentarz jako gość. Nie posiadasz konta? Zarejestruj się.

 

Polecamy przeczytać

Przejrzyj online Katalog reklam lub ściągnij na dysk (aktualny) PDF >>

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe