...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Winkler Wachtel Polska, materiał promocyjny

Thermico Plus - idealnie dopełni każde wnętrze

Na przestrzeni dziesięcioleci firma WACHTEL znacząco rozwinęła portfolio urządzeń i rozwiązań, reagując na zmieniające się potrzeby rzemiosła. Obecnie nasza oferta obejmuje ponad 30 typów niezawodnych pieców o zróżnicowanej wielkości i zdolności wypiekowej oraz szeroką gamę urządzeń chłodniczych.

Szanowni Państwo,

Firma WACHTEL powstała w 1923 r. z myślą o rzemieślniczych piekarniach, by zapewniać im najlepsze, najwyższej jakości i niezawodne piece do wypieku chleba. Od tamtego czasu, nieprzerwanie od blisko 100 lat, wspiera rozwój rzemiosła piekarskiego, pracując nad tworzeniem kompleksowych rozwiązań dla małych i średnich zakładów, gdzie chleb robi się od podstaw. Z tych rozwiązań korzysta już ponad 5 tysięcy przedsiębiorców na całym świecie. Cieszymy się, że w gronie zadowolonych Klientów są także polskie piekarnie i cukiernie!

Na przestrzeni dziesięcioleci firma WACHTEL znacząco rozwinęła portfolio urządzeń i rozwiązań, reagując na zmieniające się potrzeby rzemiosła. Obecnie nasza oferta obejmuje ponad 30 typów niezawodnych pieców o zróżnicowanej wielkości i zdolności wypiekowej oraz szeroką gamę urządzeń chłodniczych, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb zakładu. Obok funkcjonalności, efektywności i energooszczędności równie ważna jest estetyka urządzeń. Wraz z rozwojem piekarstwa wypracowaliśmy autorskie rozwiązania, które mają istotny wpływ na komfort pracy w piekarniach oraz optymalizują procesy produkcyjne. Wśród nich są automatyczne systemy załadowcze i automaty chłodniczo-garownicze pozwalające na kontrolowany rozrost ciasta (niepowtarzalna technologia COOL RISING). Co ważne, dział rozwoju dba o to, by nasze urządzenia spełniały rygorystyczne wymagania jakościowe i ekologiczne.

 

Marka WACHTEL to obecnie potwierdzony symbol najwyższej jakości i dbałości o klienta, rozpoznawalny nie tylko w Niemczech czy Polsce, ale w całej Europie i na świecie. Za tą jakością i niezawodnością stoi również Zespół Doradców - doświadczonych i sprawdzonych fachowców, którzy potrafią ocenić realne potrzeby klienta, opracują optymalne rozwiązanie dla firm i zapewnią opiekę w trakcie realizacji zamówienia.

Zapraszamy do stałej współpracy z korzyścią dla rozwoju rzemiosła!

http://www.wachtel.pl

Pobierz Katalog produktów WACHTEL >>

 

 

CHCESZ POZNAĆ SZCZEGÓŁY?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI PRZEDSTAWICIELAMI!

Zapraszamy do stałej współpracy z korzyścią dla rozwoju rzemiosła!

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji