...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

Ucz się z Akademią Mistrza Biznesu!

E-learning to świetne rozwiązanie nie tylko na czas pandemii! Gdy o tradycyjnych szkoleniach musimy na pewien czas zapomnieć, nauka za pośrednictwem nowoczesnych technologii, to najlepszy sposób, by podnosić swoje kompetencje zawodowe. Zwłaszcza te, które mogą pomóc radzić sobie z kryzysem i skuteczniej zarządzać firmą.

Aby dostęp do tak potrzebnej dziś wiedzy był jeszcze łatwiejszy Akademia Mistrza Biznesu, postanowiła nieodpłatnie udostępnić dostęp do jednego ze stworzonych przez siebie szkoleń biznesowych, dedykowanych przedstawicielom branży piekarniczo-cukierniczej. - Mam nadzieję, że zgromadzona w tym szkoleniu wiedza - rzetelna, praktyczna i „szyta na cukierniczą miarę”, pozwoli właścicielom zakładów i osobom, które nimi zarządzają, jeszcze lepiej organizować pracę w przedsiębiorstwach i ułatwi wyjście z obecnego kryzysu - mówi Marek Kopernik z działu marketingu ZT Kruszwica, koordynator Akademii Mistrza Biznesu. -

Dlatego postanowiliśmy udostępnić nasze unikatowe narzędzie, by mogło z niego skorzystać jak najwięcej cukierni i piekarni.
Akademia Mistrza Biznesu to e-learningowa platforma edukacyjna, dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, z dowolnego miejsca. Pełny kurs AMB składa się z sześciu modułów: Zespół, Prawo, Przywództwo, Finanse, Sprzedaż, Marketing. Każdy z modułów został stworzony przez ekspertów z danej dziedziny, od wielu lat ściśle związanych z branżą cukierniczą i piekarniczą.

 

- Dzięki współpracy z wybitnymi specjalistami z zakresu m.in. prawa, marketingu, finansów itd., którzy na co dzień działają w branży cukierniczej, nasze szkolenie jest dopasowane do potrzeb adresatów. - Problematyczne, często zawiłe treści, prezentujemy w bardzo przyjaznej formie, bo zdajemy sobie sprawę, że e-learning wymaga od uczestników szkolenia wyjątkowej koncentracji i samodyscypliny. Jeśli nauka, staje się przyjemnością, znacznie chętniej siadamy przed komputerem i łatwiej przyswajamy wiedzę. Jednocześnie zadbaliśmy o to, by zarówno uczestnik szkolenia, na bieżąco mógł sprawdzać poziom przyswojenia wiedzy. Służą temu kończące każdy temat testy i końcowy „Raport z ewaluacji” - dodaje Marek Kopernik.

E-szkolenia AMB nie zostały stworzone z myślą o pandemii, dziś jednak to wyjątkowe narzędzie staje się wyjątkowo potrzebne i użyteczne. - Elastyczna forma nauki - możemy usiąść do komputera wszędzie i w każdym momencie, a do tego spędzić na nauce tyle czasu ile chcemy - to ogromna wartość szkolenia, zwłaszcza w tak wyjątkowej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy. Dlatego zachęcam, by skorzystać z naszej propozycji i bezpłatnie podnieść swoje kwalifikacje biznesowe - dodaje Marek Kopernik.

Uzyskanie dostępu do szkolenia jest bardzo proste. Wystarczy wejść na stronę internetową projektu https://elearning.lp2.akademiamistrza.pl/ i za jego pośrednictwem w łatwy i szybki sposób otrzymać dostęp do szkolenia.

Bieżące wydanie czasopisma

Jaki krem do przekładania, a jaki do tynkowania tortu? Od czego zacząć wegańską rewolucję w cukierni? Co to jest crookie? I czym się różnią świderki Ice Dream Team?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji