...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Kruszwica, materiał promocyjny

V edycja konkursu Bake & Play

15 lutego ruszyła piąta, jubileuszowa edycja konkursu dla młodych cukierników organizowanego przez Akademię Mistrza. Tematem tegorocznej odsłony Bake & Play są Wielkanocne Wypieki. Pole do popisu jest więc olbrzymie, a nagrody - jak zawsze - fantastyczne.

Na laureatów czekają wartościowe sprzęty kuchenne, w tym kultowy mikser KitchenAid Grenadine Red. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy dołączyć do grupy na Facebooku Bake & Play. Konkurs dla Młodych Cukierników, gdzie na uczestników czekają wszystkie informacje. Tam też - najpóźniej do 21 marca - należy dodać pracę konkursową, czyli zdjęcia i opis wielkanocnego wypieku, przygotowanego własnoręcznie, zgodnie z wytycznymi określonymi przez jury pod przewodnictwem Mistrza Świata w Cukiernictwie – Mieczysława Chojnowskiego.

W konkursie mogą wziąć osoby urodzone między 1 stycznia 2002, a 31 grudnia 2006 roku, mieszkające na terenie Polski i zawodowo lub amatorsko zajmujące się cukiernictwem (w tym uczniowie szkół cukierniczych).

Zapraszamy do zabawy! Pokażcie swój talent, zdobądźcie cenne nagrody i dajcie się poznać cukierniczej społeczności!

 

Organizując w ubiegłym roku konkurs „Bake & Play #zostanwdomu", mieliśmy nadzieję, że będzie to sytuacja wyjątko wa, i że 2021 rok powitamy razem piątą jubileuszową edycją już w normalnej rzeczywistości. Niestety, na normalność musimy jeszcze poczekać. Nie chcemy jednak dłużej czekać z kolejną edycją konkursu! Po prostu startujemy. Wszyscy potrzebujemy pozytywnych doświadczeń i nowych wyzwań, a Akademia Mistrza chce ich dostarczać. A więc oficjalnie ogłaszamy – V jubileuszowa edycja konkursu dla młodych cukierników ,,Bake & Play” startuje już 15 lutego 2021!

Tematem V edycji konkursu „Bake & Play” są Wielkanocne Wypieki, a zadaniem młodych adeptów cukiernictwa jest przygotowanie świątecznego ciasta, którego przynajmniej jeden element jest pieczony, a wszystkie składniki jadalne. Nie są to jedyne wymagania konkursowe, więc aby odnieść sukces, należy zapoznać się ze szczegółowym regulaminem, który dostępny jest na stronie www.akademiamistrza.pl.

Ta edycja konkursu będzie wyjątkowa. Po pierwsze, razem z Wami, Młodzi Cukiernicy, będziemy obchodzić nasz pierwszy mały jubileusz. Po drugie, szczególne są okoliczności. Szkoły są wciąż zamknięte, a zalecenie, by zostać w domu i nie spotykać się bez potrzeby z innymi osobami, wciąż obowiązuje. Dlatego przypominamy i prosimy – baw my się bezpiecznie i z zachowaniem režimu sanitarnego. W ubiegłym roku udowodniliście sobie i nam, że prawdziwe cukiernicze cuda potraficie tworzyć nie tylko w szkolnych czy zakładowych pracowniach, ale także we własnej kuchni.

Do konkursu zapraszamy osoby urodzone między 1 stycznia 2002 a 31 grudnia 2006 roku, które mieszkają na terenie Polski i zawodowo lub amatorsko zajmują się cukiernictwem. Osoby niepełnoletnie muszą mieć oczywiście zgodę rodziców lub opiekunów.

 

Co trzeba zrobić?

- Dołączyć do grupy w portalu Facebook Bake & Play. Konkurs dla Młodych Cukierników i dodać tam pracę konkursową opracowaną zgodnie z regulaminem konkursu.

- Pracę trzeba przesłać w terminie od 15 lutego do 21 marca 2021 roku, do godz. 23:59. Prace dodane po terminie nie będą brane pod uwagę.

- Wyniki konkursu ogłosimy do 26 marca 2021 na stronie www.akademiamistrza.pl

 

 


Dla laureatów V edycji konkursu „Bake & Play” ZT Kruszwica ufundowały wspaniałe nagrody. Zwycięzca otrzyma kultowy mikser KitchenAid Grenadine Red, zdobywca drugiego miejsca - blender Bosch MS8CM61X1, a uczestnik, który stanie na trzecim miejscu podium - mikser ręczny Bosch MFQ36490. Jest więc o co powalczyć. Tym bardziej, że jury może też przyznać dodatkowe wyróżnienia. Patronem medialnym konkursu jest Mistrz Branży, który także przygotował nagrody dla laureatów, m.in.: roczną prenumeratę czasopisma online dla zwycięzcy oraz inne niespodzianki.

Zapraszamy do zabawy!

Więcej informacji oraz pełen regulamin: www.akademiamistrza.pl
Biuro Obsługi Konkursu: biuro@warsztatpr.pl

  

 

Bieżące wydanie czasopisma

Czym wyróżnia się marcepan królewiecki? Czy rzemieślnicza piekarnia to najpewniejszy biznes? Dla kogo mleko A2? Jak powstają zefirki?

 • Wykup prenumeratę
 • Wspieraj twórczość

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Aktualny numer Mistrza Branży, zobacz online lub pobierz PDF >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji