...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , Redakcja PS, materiał promocyjny

Rusza kolejna edycja Podwieczorków z Akademią Mistrza

Zastanawiasz się, jak przyciągnąć nowych klientów do swojej cukierni? Chciałbyś poznać nowoczesne sposoby na zwiększenie sprzedaży? Szukasz pomysłu na komunikację nowości w ofercie i promocji?

Weź udział w seminarium Jak wpływać na decyzje zaku­powe klientów?, które poprowadzi dr Marek Borowiński,
ekspert w dziedzinie psychologii koloru oraz Visual Merchandisingu. Dowiedz się, w jaki sposób klienci podejmują decyzje w miejscu zakupu, jak postrzegają punkt handlowy, obsługę oraz sprzedawane produkty, a także, w jaki sposób kreatywnie układać produkty, by zwiększyć ich sprzedaż.Terminy


20.10     POZNAŃ

21.10     BYDGOSZCZ


Rejestracja i szczegóły na stronie internetowej www.akademiamistrza.pl

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: 783 942 458
PROWADZĄCY | TRENER
Dr Marek Borowiński
Jest jednym z najbardziej znanych i cenio­nych ekspertów w dziedzinie psychologii koloru oraz Visual Merchandisingu. Od wielu lat zajmuje się działaniami wspomagającymi sprzedaż. Szkoli pracowników z technik ob­sługi klienta oraz uczy jak skutecznie budo­wać wizerunek firmy. Jego największą pasją jest kolor oraz jego oddziaływanie. Audytuje sklepy pod kątem zwiększenia możliwości sprzedażowych. Swoja wiedzą i doświadcze­niem wspomaga wiele firm i instytucji w za­kresie właściwej komunikacji marketingowej. Wykłady i szkolenia prowadzi podczas róż­nych imprez targowych między innymi EXPO SWEET i POLAGRA. Często występuje jako ekspert m.in. w TVN24 oraz Dzień Dobry TVN.

Bieżące wydanie czasopisma

Justyna Sekunda o upartym dążeniu do celu i pukaniu do drzwi klienta premium. Aleksandra Gostomska i Paweł Ignaciuk o przekazywaniu historii i emocji w ciastkach. Tomasz Dudek o potędze inwestowania w siebie.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF >>

  Drukowany numer dostępny w prenumeracie >>

  Wypieki wegańskie puratos

  pieczywo babuni lesaffre

  Lody MEC3

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji