...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Lody

 • 5 kroków do skutecznych działań marketingowych w piekarni i cukierni

  5 kroków do skutecznych działań marketingowych w piekarni i cukierni 0

  Przed działami marketingu staje obecnie szereg wyzwań, z którymi wcześniej nie mieliśmy do czynienia. Upowszechnia się digitalizacja wszelkich form naszego życia: od nauki aż po zakupy. Tradycyjna branża, w jakiej działają piekarnie i cukiernie, szybko musiała nabrać wiatru w żagle i zacząć korzystać z niezliczonych możliwości

  więcej
 • Kierunek: ogródek!

  Kierunek: ogródek! 0

  Z wielką radością przyjęliśmy informację o ponownym otwarciu lokali gastronomicznych i to, w pewnym sensie, w bardzo szczególnym momencie: podczas inauguracji sezonu letniego. Czerwiec to idealny czas na przygotowanie się na okres wakacyjny, dlatego warto pomyśleć o stworzeniu ogródka restauracyjnego.

  więcej
 • BIOEXPO Warsaw – jedyne takie wydarzenie w Polsce!

  BIOEXPO Warsaw – jedyne takie wydarzenie w Polsce! 0

  W dniach 30 września - 2 października 2021 w Ptak Warsaw Expo będzie miała miejsce III edycja Międzynarodowych Targów Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw. To wyjątkowe wydarzenie w całości dedykowane produktom w jakości bio, eko i organic.

  więcej
 • Sprzedaż, czyli relacja - czerwcowy Mistrz Branży już dostępny

  Sprzedaż, czyli relacja - czerwcowy Mistrz Branży już dostępny 0

  Desery rodem z XVII wieku, czekoladowy tramwaj, moda na liofilizaty, podkręcanie sprzedaży - to wszystko znajdziecie w tym wydaniu Mistrza Branży. A na naszej okładce kucharz, cukiernik, piekarz i od niedawna lodziarz - człowiek wielu talentów, którego nic nie zatrzyma w dążeniu do doskonałości swojej profesji - Michał Molenda.

  więcej
 • Ekrany dla klienta – idealne rozwiązanie do piekarni

  Ekrany dla klienta – idealne rozwiązanie do piekarni 0

  Prowadzenie piekarni czy cukierni nie polega jedynie na dostarczaniu klientom najlepszych i najsmaczniejszych wypieków. Prowadzenie biznesu to przede wszystkim sprawna komunikacja i wzajemne zrozumienie. Jak je osiągnąć w obleganym miejscu, w którym cały czas rosną kolejki?

  więcej
 • Gelati – włoski synonim radości

  Gelati – włoski synonim radości 0

  Jaka jest specyfika gelati, co jest ich sekretem i czym różnią się od zwykłych lodów? Czy mają w sobie magiczną moc? Jak produkować i serwować idealne gelati? Na te i wiele więcej pytań odpowiada w swojej książce Jacob Kenedy.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe