...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

dodano , BMC Polska, materiał promocyjny

Gelshow – urządzenie do ciągłej produkcji i prezentacji lodów

Każda osoba zaangażowana w prowadzenie kawiarni lub lodziarni regularnie zadaje sobie pytanie: jak najefektywniej zorganizować proces wytwarzania lodów? Firma BMC Polska wychodzi im naprzeciw, proponując pośród szerokiej oferty maszyn i urządzeń do lodów frezer Gelshow.

Dzięki temu urządzeniu produkcja lodów zajmuje zaledwie 15 minut, dzieje się bezpośrednio na „oczach klienta” – to idealne rozwiązanie pozwalające na jednoczesne przygotowywanie i sprzedaż lodów. Ciągły proces produkcji i chłodzenie gwarantują wyjątkową świeżość, lody są smaczne, delikatne, wykonane z naturalnych składników. Jeśli do tej pory nie zaopatrzyłeś się w frezer lodowy Gelshow, zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

Walory Gelshow
Gelshow to profesjonalny, wysokiej jakości frezer gastronomiczny włoskiej firmy TELME. Dzięki niemu przygotujesz lody tradycyjne rzemieślnicze, sorbety i inne. Został on wyposażony w sterowanie automatyczne lub manualne i elektromechaniczną kontrolę. Posiada transparentną pokrywę wyposażoną w magnes bezpieczeństwa, ułatwiającą przeprowadzanie kolejnych etapów mieszania i chłodzenia. To idealne rozwiązanie pozwalające na jednoczesne przygotowywanie i sprzedaż lodów w cukierniach, lodziarniach, kawiarniach i innych punktach gastronomicznych.

 

Wyjątkowa świeżość lodów dzięki ciągłemu procesowi produkcji i frezowania
Frezer posiada obudowę ze stali kwasoodpornej, system chłodzenia wodą lub powietrzem oraz trzy niezależne 2- lub 4-litrowe cylindry frezujące. Ma dwa programy o różnych temperaturach frezowania (produkcja lodów mlecznych i sorbetowych) oraz tryb nocny służący do konserwacji. Lody porcjowane są bezpośrednio z cylindrów, które – podobnie jak całe urządzenie – są łatwe do czyszczenia i dezynfekcji. Frezer Gelshow cechuje ponadto łatwość użytkowania, do jego obsługi nie jest wymagany wykwalifikowany personel. Producent zapewnia zgodność produktu z rozporządzeniem PE numer 1935/2004 dotyczącym materiałów i wyrobów dopuszczonych do kontaktu z żywnością.

Kontakt: BMC Polska, tel. 506 691 996

 

Bieżące wydanie czasopisma

Jak wygląda krajobraz po wirusowym tsunami? Przyglądamy się tym, którzy wyszli z kryzysu zwycięską ręką. Pytamy o to, co musieli zmienić. I pomagamy wdrożyć nowe pomysły i innowacje do twojego sklepu i pracowni.

 • Wykup prenumeratę

 • Zobacz więcej
  Bieżący numer

  Polecamy przeczytać

  Przejrzyj numer online lub pobierz PDF PDF >>

  Pełny numer dostępny tylko w prenumeracie >>

  Mistrz Branży

  Maszyny i urządzenia do produkcji