...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Artykuły

 • Nowe dokumenty zasiłkowe 0

  Przedsiębiorco, wypłacasz zasiłek? Starasz się o zasiłek? Kompletujesz dokumenty? Sprawdź, jakie zaczęły obowiązywać zasady dokumentowania prawa do świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa.

  więcej
 • Rejs dookoła świata

  Rejs dookoła świata 0

  Już po raz szósty firma Ziarnex’93 wraz ze swoimi dostawcami zorganizowała pełne wrażeń targi… 14-15 kwietnia blisko 300 gości weszło po czerwonym dywanie na pokład statku, który cumował przy Hotelu Mrongovia Resort & Spa. Załoga bawiła się w kilku światowych portach, m.in. Japonii, Australii czy Francji, aby powrócić na Mazury.

  więcej
 • Pomagamy Rozwinąć Skrzydła

  Pomagamy Rozwinąć Skrzydła 0

  Dzięki funduszowi stypendialnemu im. J. i J. Putka, rok 2012 okazał się szczęśliwy dla 15 młodych, zdolnych ludzi z niezamożnych rodzin. Każda z tych osób otrzymała finansowe wsparcie na kontynuację edukacji na studiach wyższych.

  więcej
 • Przedsiębiorco, kontroluj ZLA 0

  Od 21 kwietnia obowiązują nowe wzory zaświadczeń lekarskich o czasowej niezdolności do pracy – ZLA oraz ZLA/K. Z obiegu nie znikną jednak dotychczas funkcjonujące druki, bowiem pozostają one w użyciu do 31 grudnia 2012 r.

  więcej
 • Kolejna odsłona Dobrej Żywności

  Kolejna odsłona Dobrej Żywności 1

  26 maja w ogrodach Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, odbędzie się Piknik Programu Poznaj Dobrą Żywność. Tematem przewodnim imprezy będzie zbilansowana, zdrowa dieta, szczególnie dla matek i dzieci.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe