...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Cukiernictwo

 • Rynek czekolady w Polsce

  Rynek czekolady w Polsce 0

  Choć wybór jest dziś bardzo duży, Polacy ciągle wierni są klasycznej, mlecznej czekoladzie. Które z czekoladowych nowości cieszą się rosnącą popularnością? Jak wypadamy na tle Europy w zakresie produkcji słodkości I wreszcie – jakie trendy podbijają dziś serca fanów czekolady? Na te pytania odpowiadają eksperci z firmy SLODKIE.

  więcej
 • Czekoladowa Wielkanoc we Francji

  Czekoladowa Wielkanoc we Francji 0

  Wielkanoc we Francji bez czekolady praktycznie nie istnieje. Czołowi chocolatiers wymyślają na tę okazję tematy przewodnie, według których dekorują jajka, kury i inne produkty. Co możemy zobaczyć, kupić i najważniejsze posmakować podczas francuskiej Wielkanocy 2023 roku? Wiele kunsztownych wyrobów.

  więcej
 • Prada Caffe już otwarta!

  Prada Caffe już otwarta! 0

  Torebki, ciastka i charakterystyczna szachownica na podłodze - w ekskluzywnym domu towarowym Harrods właśnie otwarła się kawiarnia Prada. Śniadania, desery i lunch będą serwowane tu do końca 2023 roku.

  więcej
 • Wielkanocne sesje produktów spożywczych. Gdzie popełniasz błędy?

  Wielkanocne sesje produktów spożywczych. Gdzie popełniasz błędy? 0

  Czekoladowe pisanki, wiosenna linia bombonierek czy kawy ziarnistej, a może bochenek z żurkiem? W social media roi się od zdjęć i grafik promujących promujących świąteczne nowości. Nie wszystkie kreacje kuszą jednak odbiorców do zakupu. Na co zwrócić uwagę, przygotowując wielkanocną sesję zdjęciową?

  więcej
 • Agenda WorldFood Poland

  Agenda WorldFood Poland 0

  Ponad 40 debat i prelekcji poświęconych branży FMCG i rynkowi suplementów diety! W ramach tegorocznej edycji WorldFood Poland organizatorzy przygotowali bogaty, merytoryczny i kompleksowy program merytoryczny, który skierowany jest do przedsiębiorców oraz wszystkich związanych są z branżą.

  więcej
 • Słodko już było

  Słodko już było 0

  O zagrożeniach i szansach, jakie niesie kryzys w branży piekarsko-cukierniczej, oraz o zmianach, które wymusi na producentach. Kto się do nich nie dopasuje, wypadnie z rynku – o tym między innymi rozmawiamy z ekspertem branżowym Andrzejem Piętką.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe