czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Relacje

 • XX audyt żywności programu „Doceń polskie”

  XX audyt żywności programu „Doceń polskie” 0

  Potwierdzenie wysokiej jakości produktu i jego rodzimego pochodzenia przez ekspertów; prestiż wynikający z posiadania certyfikatu programu; możliwość korzystania z potencjału godła promocyjnego i narzędzi udostępnianych laureatom bezpłatnie - między innymi te czynniki decydują o dużym zainteresowaniu producentów tym Programem.

  więcej
 • Świętowanie pełne czekolady

  Świętowanie pełne czekolady 0

  12 kwietnia każdy sposób na świętowanie Dnia Czekolady był dobry. W Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie uczniowie obchodzili ten dzień w szczególny sposób! Ucząc się czekolady od postaw i tworząc pralinki pod okiem pani Izabeli Greń z cukierni Beskid-Centrum z Brennej.

  więcej
 • Szkoła Artystyczna w nowym miejscu już działa!

  Szkoła Artystyczna w nowym miejscu już działa! 0

  26 lutego br. w Lublinie, Wiesław Kucia wspólnie z żoną Anną oficjalnie otwarli Szkołę Artystyczną w zupełnie nowej odsłonie. W nowym miejscu – w doborowym towarzystwie, przy dobrym jedzeniu i efektownych pokazach zaprzyjaźnionych mistrzów – zainaugurowali kolejny, bogatszy, etap firmy.

  więcej
 • SweetTARGi 2016: Strefa kunsztu, smaku i inspiracji

  SweetTARGi 2016: Strefa kunsztu, smaku i inspiracji 0

  Co jest najlepszym źródłem inspiracji? Dla nas zawsze byli i są nim ludzie z pasją. Po raz kolejny mieliśmy przyjemność gościć osoby wyjątkowe i nietuzinkowe, związane z cukiernictwem, piekarstwem i lodziarstwem. Dzięki ich pokazom Strefa Mistrza Branży idealnie wpisywała się w tematykę SweetTARGów i dodawała targom smaku :)

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe