...

Szanowny Użytkowniku

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Poniżej znajdują się informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych w Portalu MistrzBranzy.pl

 1. Administratorem Danych jest „Grupa 69” s.c. z siedzibą w Katowicach, ul. Klimczoka 9, 40-857 Katowice
 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Administratorem pod adresem e-mail: dane@mistrzbranzy.pl
 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
 4. Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
 5. Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
 6. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
 9. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
 10. Administrator informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności.

czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Lody

 • Czego pragną lodożercy?

  Czego pragną lodożercy? 0

  Trendy lodziarskie są zmienne, zależne od tego, w jakim miejscu została ulokowana lodziarnia. Mimo to pewne produkty i surowce zyskują na popularności niezależnie od wszystkich zmiennych. Co wybierają polscy konsumenci?

  więcej
 • Lody dla opornych. Mleko w lodach – cz. 3

  Lody dla opornych. Mleko w lodach – cz. 3 0

  Większość mlecznych lodów rzemieślniczych produkowana jest z wykorzystaniem mieszanki podstawowej metodą, którą niedawno zaczęto nazywać „pośrednią” – dla odróżnienia od sposobu produkcji, w którym każde lody robi się „bezpośrednio” – według własnej receptury.

  więcej
 • Frubox - zdrowie i wygoda

  Frubox - zdrowie i wygoda 0

  Żadnych dodatków, zero cukru czy konserwantów - tylko owoce w formie 100% przecieru w wygodnym opakowaniu. Produkty Frubox znajdują zastosowanie w lodziarniach, cukierniach, fit-barach oraz firmach cateringnowych, wszędzie tam gdzie naturalny skład ma bardzo duże znaczenie. UWAGA: 3% rabat na każde zamówienie!

  więcej
 • Rozwiń swój Instagram z darmowym kalendarzem publikacji!

  Rozwiń swój Instagram z darmowym kalendarzem publikacji! 0

  Jeśli prowadzimy markę cukierniczą i inne biznesy, konieczna jest strategia, spójność działania. Ważny jest też marketing oraz systematyczne kampanie produktowe. Darmowy kalendarz od Lasdolci.pl pomoże ci w prowadzeniu mediów społecznościowych. Podejmij z nami miesięczne wyzwanie!

  więcej
 • Nadchodzi wiosna cukiernictwa - czytaj nowe wydanie Mistrza Branży!

  Nadchodzi wiosna cukiernictwa - czytaj nowe wydanie Mistrza Branży! 0

  Czekolada z fiołkiem i geranium, pokrzywa w cieście oraz chlebie, rzeźbienie tortów i ich przewożenie, lody z watą cukrową, ale też bez cukru. A na naszej okładce laureaci I Mistrzostw Polski na Pralinę - Lesia Moroz i Krystian Sak. Zapraszamy do rozkwitającego ogrodu wiedzy i inspiracji w nowym Mistrzu Branży.

  więcej
 • Ściana jak marzenie

  Ściana jak marzenie 0

  Jednym z ważniejszych obecnie trendów, który szczególnie przypadł nam do gustu, są tapety. Ten niezwykle prosty zabieg aranżacyjny zastosowany na całej ścianie lub jej fragmencie potrafi stworzyć wyjątkową dekorację, która odmieni pomieszczenie i sprawi, że pojawi się w nim to nieuchwytne „coś”.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe