czym jest Mistrz Branży

Mistrz Branży Portal dla piekarzy, cukierników i lodziarzy

Kontakt

Redakcja oraz dział marketingu "Mistrza Branży"

ul. Klimczoka 9
40-857 Katowice
tel. +48 32 729 96 80
fax +48 32 729 96 70 lub +48 32 790 40 90
(reklama)
(sprawy redakcyjne)
(sprawy związane z portalem)

Warto przeczytać

 • Przegląd najmodniejszych kreacji... tortowych!

  Przegląd najmodniejszych kreacji... tortowych! 0

  Czym się różni drip i naked cake? Jak udekorować tort na wesele i czym zaskoczyć urodzinowych solenizantów? Dzięki naszemu przeglądowi tortów poznacie najmodniejsze techniki słodkiej dekoracji i zaskoczycie najbardziej wymagających klientów!

  więcej
 • Teoria odkrywania smaków i filozofia tworzenia Waltera Vogta

  Teoria odkrywania smaków i filozofia tworzenia Waltera Vogta 0

  O fascynacji smakami, najprostszymi składnikami i kontrolowanym tworzeniu złożonych i zaskakujących deserów. O potrzebie nauki, konieczności zmiany w życiu zawodowym i twórczym wyciszeniu – z Walterem Vogtem, mistrzem deserów restauracyjnych, rozmawia Katarzyna Misiuro.

  więcej
 • Piękno mnie inspiruje

  Piękno mnie inspiruje 0

  Wśród setek pojawiających się na rynku książek kucharskich te nieliczne, dotyczące sztuki cukierniczej, zawsze się wyróżniają. Jednak pozycja autorstwa Igi Sarzyńskiej „Moje cztery pory roku” jest inna od wszystkich.

  więcej
 • Pracodawco, dołącz do akcji: Dwie Godziny dla Rodziny!

  Pracodawco, dołącz do akcji: Dwie Godziny dla Rodziny! 0

  Co roku 15 maja kilkaset tysięcy pracowników kończy wcześniej pracę i kilkaset firm w Polsce, dzięki akcji „Dwie Godziny dla Rodziny” Fundacji Humanites, wysyła czytelny sygnał dla świata biznesu: inwestujemy w wartości rodzinne i relacje długoterminowe z naszymi pracownikami.

  więcej
 • Kalendarz marketingowca 2017

  Kalendarz marketingowca 2017 1

  Czasami pomysł na dobry koncept marketingowy znajduje się na wyciągnięcie ręki. Wystarczy dotrzeć do niego lub po prostu wiedzieć, gdzie go szukać. Jedną z inspiracji mogą być święta oraz nietypowe dni poświęcone ideom mniej lub bardziej poważnym, jak Światowy Dzień Czekolady.

  więcej
 • Weselne aranżacje słodkiego stołu

  Weselne aranżacje słodkiego stołu 0

  Na szczęście odchodzą do lamusa suto zastawione stoły weselne, gdzie obok sałatek, mięsiwa i śledzika pojawiały się tace ze słod­kościami. Dziś słodycze i ciasta to jeden z ważniej­szych punktów na liście przygotowań do wesela.

  więcej

Kategorie

Maszyny i urządzenia do produkcji

Pozostałe